нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 Last update: 02.2015

 
  Ознайомлювальна поїздка до Болгарії
українською мовою по-русски

 

Мета ознайомлювальної поїздки – отримання всієї необхідної інформації для ухвалення зваженого, об'єктивного рішення при виборі об'єкту нерухомості для покупки.

Ми не туристична компанія і ми не організовуємо тури до Болгарії, ми лише пропонуємо Вам зробити 2-3 денну ознайомлювальну поїздку. Як дістатися - літаком, поромом або машиною - обирати Вам. Ви також можете самі зробити собі візи і замовити бронювання готелю в будь-якій туристичній фірмі. Ми просто можемо Вам підказати де і як це зробити простіше, або безпосередньо посприяти. При цьому ми не беремо з Вас ніякої додаткової платні.

Ми дуже наполегливо не рекомендуємо вибирати нерухомість в Болгарії по картинках в Інтернеті. Часто, викладений опис, красиві фотографії з вдалих ракурсів і міркування про привабливу ціну не відповідають дійсності. Оцінити якість будівництва, реальну наявність інфраструктури і пляжу можливо тільки при огляді кожного конкретного об'єкту на місці. І лише після цього має сенс обговорювати ціни, схеми оплати, плани апартаментів і т.д.

Подібна стратегія сформувалася практикою нашої роботи. Кожен охочий придбати нерухомість в Болгарії починає з проглядання численних яскравих привабливих картинок і принадного опису. Лише десяток компаній, робить порівняльний аналіз, а часто і ухвалює рішення про покупку (в деяких випадках колеги переконують навіть зарезервувати апартамент не виїжджаючи з будинку - інакше "не встигнете"). Приїжджає до Болгарії, як правило, вперше і тут починається найцікавіше. І пляжу ніби немає - обрив, і дорога галаслива поряд, і оздоблення не те, і вид з вікон - в сусідній будинок, а не на море і т.д.

Ми працюємо інакше. Співпрацю з клієнтом починаємо з детального обговорення цілей покупки, бажаних характеристик апартаменту, якщо це інвестиції – планований рівень прибутку, можливість використання кредиту і ін. Далі обов'язковий приїзд клієнта до Болгарії, огляду ВСІХ об'єктів, відповідних запиту покупця і консультації з питань грамотного вибору і придбання нерухомості в Болгарії.

Розміщені на нашому сайті об'єкти – це далеко не все, що ми можемо запропонувати Вам в Болгарії. Всі варіанти, у тому числі і наші ексклюзивні пропозиції, ми представимо Вам під час ознайомлювальної поїздки !

 

Відмінні пропозиції для
сімейного відпочинку та інвестицій !!!
нерухомість Болгарії
Житловий комплекс класу люкс, розташований на курорті Сонячний Берег.
Ціна: від 720 EUR/кв.м !!!
Докладніше...
нерухомість Болгарії
Ексклюзивний комплекс на першій лінії на курорті Сонячний Берег.. Докладніше...
нерухомість Болгарії
Житлові комплекси на
Сонячному Узбережжі. Докладніше....

 

 

Додаткову інформацію Ви зможете одержати, звернувшись у наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном Real Estate in Bulgaria investments Nesebr нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции

Copyright 2007-2015 “Виател”

нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії   Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії