нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 Last update: 02.2015

 
  Нерухомість
українською мовою по-русски


Обращаем Ваше внимание на то, что с 2013 года все новые объекты недвижимости в Болгарии добавляются только в наш новый интернет-каталог зарубежной недвижимости, в котором Вы сможете ознакомиться не только с недвижимостью в Болгарии, но и с объектами недвижимости во многих странах Мира, предлагаемых нашей компанией.

Тепер трохи про саму нерухомість.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном Real Estate in Bulgaria investments Nesebr земельні ділянки будинки вілли апартаменти студії квартири готелі

В Інтернеті є величезна кількість сайтів по нерухомості, які заповнені гарними картинками й обіцянками "раю на першій лінії моря". Але що насправді заховане під гарними "фантиками" і "обгортками" ? В основному - постійне будівництво, через яке нормально підійти або під'їхати до своїх апартаментам практично не можливо (відповідно ні про який нормальний відпочинок не може бути й мови), ну й оголошення із приводу "вид на море" і "до пляжу 30 метрів" в основному закінчуються в найкращому разі "видом на сусідній будинок" і "високим обривом перед пляжем". Ну і якщо до всього вищесказаного додати розбиті сільські дороги й вид самого села, яке вже давно настав час знести, то вийде просто жаліслива ситуація....

Ми прагнемо допомогти Вам уникнути всіх цих неприємних вражень.

По-перше, ми пропонуємо нерухомість і земельні ділянки тільки на південнім узбережжі Болгарії (літній сезон довше, а середня температура повітря й води завжди вище), і саме в її серці - м.Несебр й Сонячному Березі. Новий Несебр стоїть одним з перших у плані по розвитку Болгарського узбережжя (що, взагалі, відразу, буде видно після першого відвідування), а старе місто перебуває під охороною ЮНЕСКО.

По-друге, пропонуємо практично відразу робити ознайомлювальну поїздку, щоб Ви самі, безпосередньо на місці побачили реальну ситуацію й визначилися у своєму виборі.

По-третє, усі наші пропозиції абсолютно "прозорі", тобто ми не беремо з Вас комісійні, Ви можете прямо спілкуватися із забудовниками й власниками нерухомості й земельних ділянок, а також одержуєте супровід російськомовного адвоката, який перевіряє й готує усю документацію.

Порядок купівлі нерухомості в Болгарії. Докладніше.....

Насправді, вибір дуже багатий і є дійсно дуже цікаві пропозиції як для інвестування, так і для свого власного використання. На нашому сайті представлені декілька найцікавіших проектів (звичайно це далеко не повний список), з якими Ви можете ознайомитися.

Нерухомість на південнім узбережжі Чорного моря Болгарії. Докладніше.....
Нерухомість на гірськолижних курортах Болгарії. Докладніше.....
Дома й Вілли в Болгарії. Докладніше.....
Земельні ділянки в Болгарії. Докладніше.....
Комерційна нерухомість Болгарії.Докладніше.....

 

Додаткову інформацію Ви зможете отримати, звернувшись в наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном Real Estate in Bulgaria investments Nesebr нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции

 

Copyright 2007-2015 “Виател”

нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії