нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 Last update: 02.2015

 
  Проведення і визнання прямих іноземних інвестицій в Болгарії
українською мовою по-русски

Послуга надається клієнтам, розмір інвестицій яких перевищує 500 тис.дол. США. Визнання прямих іноземних інвестицій здійснюється згідно болгарському «Закону про стимулювання іноземних інвестицій» і є підставою для отримання ПМП в Болгарії.

Згідно ст. 25 п. 6 Закону про іноземців в Республіці Болгарія (сторінка 4.б) іноземець, що інвестував у встановленому законом порядку понад 500 000 USD в економіку Болгарії, має право на отримання дозволу на постійне перебування в Болгарії (ПМП в Болгарії).. Право на ПМЖ в Болгарії (надалі – це можливість отримати громадянство Болгарії) дають тільки прямі інвестиції в Болгарії, посвідчення про визнання яких видається Міністерством фінансів РБ.

На відміну від низки країн, Болгарський Закон про стимулювання інвестицій дозволяє інвесторам на свій розсуд розпоряджатися засобами, що інвестуються. Після отримання підтвердження Міністерства фінансів про визнання інвестиції інвестор може вкладати свої засоби в будь-який вибраний ним об'єкт інвестиції, у тому числі і нерухомість.


Отримання ПМП в Болгарії через здійснення прямих інвестицій в її економіку є надійним і гарантованим способом, ідеальним в тому випадку, якщо Ви хочете не тільки жити в Болгарії, але і заробляти на її території.

 

 

 

 

 

Відмінні пропозиції для
сімейного відпочинку та інвестицій !!!
нерухомість Болгарії
Житловий комплекс класу люкс, розташований на курорті Сонячний Берег.
Ціна: від 720 EUR/кв.м !!!
Докладніше...
нерухомість Болгарії
Ексклюзивний комплекс на першій лінії на курорті Сонячний Берег.. Докладніше...
нерухомість Болгарії
Житлові комплекси на
Сонячному Узбережжі. Докладніше....
  Додаткову інформацію Ви зможете отримати, звернувшись в наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном Real Estate in Bulgaria investments Nesebr нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции
 
  Copyright 2007-2015 “Виател”  
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії