нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

Last update: 02.2015

 
  Порядок купівлі нерухомості в Болгарії
українською мовою по-русски
 

 

 

  • Іноземець має право на купівлю нерухомості в Болгарії без земельної ділянки. При оформленні операції достатньо закордонного паспорта.
  • Для придбання землі необхідно зареєструвати фірму в Болгарії.
  • Іноземці-власники квартир мають ті ж права, що і болгари, включаючи право надання житла внайми.
  • Оформлення купівлі нерухомості здійснюється зазвичай в три етапи:

а) Після вибору об'єкту покупки оплачується сума резервації (1500-2000 євро). Апартамент знімається з продажу. Ціна покупки фіксується і надалі не підвищується.
б) Протягом 2-3-х тижнів після резервації апартаменту складається Попередній договір купівлі-продажу. У ньому обговорюються істотні умови, які пізніше переносяться в остаточний договір, – Нотаріальний акт, а саме: докладний опис об'єкту нерухомості, що купується, в Болгарії, для житла, що будується, - термін здачі об'єкту в експлуатацію, ціна, умови і терміни оплати. При підписанні Попереднього договору виплачується 20-30% від вартості купленого об'єкту.
в) В строк, обумовлений Попереднім договором, сторони укладають Договір у формі Нотаріального акту, який і є документом на власність. До моменту підписання Нотаріального акту всі розрахунки між сторонами повинні бути проведені. При бажанні сторони можуть не укладати Попередній договір, а відразу підписати Нотаріальний акт. Це актуально, коли покупець відразу готовий заплатити повну вартість об'єкту.
Нотаріальний акт про передачу власності і посвідчення права власності на нерухоме майно оформляється у нотаріуса. Після підписання документа продавцем і покупцем і завірення їх підписів, нотаріус представляє Нотаріальний акт до районного суду. Суддя вносить зміну по об'єкту в державний регістр нерухомого майна. Відмітка про вписування робиться і в самому нотаріальному акті. Перед здійсненням операції нотаріусові представляється посвідчення (виписка) з того ж регістра про відсутність "тяжкості" об'єкту, тобто про його "чистоту". У посвідченні відбивається наявність іпотеки об'єкту, права на користування об'єктом третіми особами, заборона на продаж, відкриті судові справи і т.п.

  1. При здійсненні операцій в переважній більшості фігурують дві цифри – податкова оцінка нерухомості - це ціна, яка вказується в документах по операції (зазвичай вона складає 50% від реальної ціни операції) і реальна ціна операції, по якій проводяться фактичні розрахунки. Базою при оподаткуванні вважається податкова оцінка нерухомості.
  2. Виходячи з податкової оцінки, визначаються розмір держмита на операцію і нотаріальні такси. В цілому вони складають близько 3 % від вартості, вказаної в Нотаріальному акті.

Приклад. Податкова оцінка об'єкту нерухомості - 100 000 лев
Держ.мито – 111 лев
Податок – 2000 лев
Нотаріальна такса – 418, 50 лев
Разом: 2529,5 лев
1 євро = 1,95 лев.

Володіння нерухомістю в Болгарії не дає право безвізового в'їзду в країну і не є підставою для отримання посвідки на проживання. Але наявність власного апартаменту (адреси) в Болгарії дає право на отримання річної багатократної візи для власника і всіх членів його сім'ї. Максимальний термін перебування по такій візі - 90 днів.

 

Додаткову інформацію Ви зможете отримати, звернувшись в наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії Real Estate in Bulgaria investments Nesebr

Copyright 2007-2015 “Виател”

Відмінні пропозиції для
сімейного відпочинку та інвестицій !!!
нерухомість Болгарії
Житловий комплекс класу люкс, розташований на курорті Сонячний Берег.
Ціна: від 720 EUR/кв.м !!!
Докладніше...
нерухомість Болгарії
Ексклюзивний комплекс на першій лінії на курорті Сонячний Берег.. Докладніше...
нерухомість Болгарії
Житлові комплекси на
Сонячному Узбережжі. Докладніше....
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії