нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 Last update: 02.2015

 
  Нерухомість на південнім узбережжі Чорного моря - МАРИНА КЕЙП
українською мовою по-русски
 

 

Житловий комплекс "МАРИНА КЕЙП "


нерухомість Болгарії нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії нерухомість Болгарії

 

Комплекс розташований всього в 15 хвилинах від міжнародного аеропорту Бургаса і побудований на мисі, розташованому по середині Ахелойського затоки. Невеликий порт „Марина” (яхт-клуб), захищений мисом, приймає яхти і рибальські човни. Побудовані на майданчику в 40 000 квадратних метрів, чотири зони „Марина Кейп” – „Яхт-клуб”, „Залив”, „Кулата” (Башта) і „Фара” (Маяк), додають індивідуальність нашим 650 апартаментам. У будівлі є студії, а також магазини люкс і розважальні заклади.

Відвідувачі закохуються в це місце ще з першого погляду. На практиці, в ході свого візиту, всі відвідувачі здійснюють покупку. Приїжджайте і самі зрозумієте, чому це відбувається. Через деякий час ознайомитеся з унікальною історією і географією цього краю.

Зона 1 – „Яхт-клуб”

У зв'язку з своїм прекрасним розташуванням, всі апартаменти в зоні „Яхт-клуб” виходять на море, з деяких видний також залив і сам яхт-клуб. Серцевиною зони є великий басейн із зоною, передбаченою для дітей, за якими спостерігають професіонали; поряд же розташований бар в самій воді. Будівлі побудовані у формі латинської букви „S”, за допомогою чого кожному з них забезпечена відокремленість, і, в той же час, кожне відкрите до моря. Будівлі мають один або два під'їзди, як і окремі ліфти. Всі апартаменти мають в своєму розпорядженні тераси або балкони. Майже у всіх апартаментів, розташованих в партері, є свій сад. Дане архітектурне рішення утілює в собі бачення „Марина Кейп”: вселяти відчуття спільності, при цьому, одночасно, таким чином гарантується спокій, зручність і інтимність.

Зона 2 – „Залив”

Невелика будівля з 56 апартаментами на березі затоки. Поєднання комфортабельності і інтимності відразу привертає покупців: оголошені в продаж у вересні 2006 р., до грудня того ж року всі апартаменти були продані.

Зона 3 – „Кулата”

Кулата розташована в північно-східному кінці курортного комплексу „Марина Кейп”. Вид будівель на море в деякому розумінні обмежений, але башта з годинником, побудована в традиційному болгарському стилі, перетвориться на привабливий центр як для тих, що проживають, так і для відвідувачів „Марина Кейп”, куди вони приїжджатимуть за розвагами і покупками. По суті, в північно-східній частині будуть розташовані магазини і офіси, SPA-центр, майданчики для гри в м'яч (squash) і медично-стоматологічний центр. Всі вони займатимуть партерні поверхи або знаходиться нижчим за рівень землі. Перевагою „Кулата” є близькість зони до яхт-клубу і моря, а також те, що апартаменти є частиною виняткового вишуканого курортного комплексу, що має в своєму розпорядженні якісні торгові і розважальні об'єкти. Характер житла: переважно невеликі апартаменти і квартири студійного типу. Загальна їх кількість дорівнює 296: 69 апартаментів з однією спальнею і 227 квартир студійного типу. Площа варіює від 26 кв. м (саме маленька квартира студійного типу) до 102 кв. м (найбільший апартамент з однією спальнею). Розташоване поряд із затокою, перша будівля є парадний вхід комплексу. На його партерному поверсі поміщається адміністрація „Марина Кейп”, включно приймальня, приміщення персоналу охорони, обслуговування споруд, як і деяких торгових об'єктів. У партері другої будівлі переважно розташовуватимуться торгові об'єкти (кафе/бари, магазини, аптека, офіс).

Зона 4 – „Фара”

Довге і вузьке, назване ім'ям скелі, на якій воно побудоване, це житлова будівля має в своєму розпорядженні просторі і сонячні апартаменти, які, як і їх соїменник, дивляться на морі.

Комплекс готовий.

Ціни: від 1500 EUR / кв.м.

 

Додаткову інформацію Ви зможете одержати, звернувшись у наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії

Copyright 2007-2015 “Виател”

 
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії   Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії