нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 Last update: 02.2015

 
  Як дістатися на автомобілі до Болгарії
українською мовою по-русски
 

 

Тут Ви можете ознайомитися із самим коротким маршрутом з Києва в Несебр. Дана карта показує маршрут безпосередньо від прикордонного міста на Україні (Рені) до кінцевого пункту в Болгарії (Несебр). До Рені треба їхати через Одесу (не доїжджаючи кілометрів 10 до самої Одеси треба йти по віадукові на Ізмаїла), а далі слідувати за покажчиками на Ізмаїл, Рені.

Проїхавши Рені, Ви потрапите на Українсько-молдавсько-румунський кордон. Проїхавши кордон, Вам треба буде проїхати через Румунське місто Галати й слідувати за покажчиками на м.Брайла, який можна об'їхати по окружній дорозі. Після чого Вам треба їхати у напрямку м.Слобозія, а потім слідувати за покажчиками на м.Калараші. Це останнє Румунське місто, після якого Вас буде очікувати поромна переправа через Дунай у Болгарське місто Силістра, де буде Румунсько-болгарський кордон.

На виїзді із прикордонного пункту Вам треба буде придбати наліпку на лобове скло за використання Болгарських доріг, після чого Ви рухаєтеся на м. Добрич-Варна, проїжджаєте обидва міста й рухаєтеся у напрямку Сонячного Берега, Несебра, Бургаса.

Увесь шлях ( Київ-Несебр) довжиною близько 1200 км. Дороги досить гарні, за винятком відрізка з Української сторони перед кордоном (30-40 км).

Для Вашої зручності радимо придбати комплект GPS- Навігації з картами України і Європи.

 

 

 
 

 

Додаткову інформацію Ви зможете отримати, звернувшись в наш офіс.
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном нерухомість за кордоном Real Estate in Bulgaria investments Nesebr нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії

 
 

Copyright 2007-2015 “Виател”

 
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії