нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
  Головна  
  Трохи про Болгарію  
  Причини для інвестицій  
   
  Нерухомість у Болгарії  
  Посвідка на проживання в ЄС  
  F.A.Q.  
  Ip-телефонія  
  Контакти  
     
 

погода Солнечный берег прогноз погоды на 5 дней

 

 
 

Корисна інформація:

 
   
   
   
   
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 Last update:02.2015

 
  Трохи про Болгарію
українською мовою по-русски

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО В БОЛГАРІЮ !
нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії нерухомість на Чорному морі Несебр Сонячний берег нерухомість за кордоном дом у Болгарії земля у Болгарії вилла у Болгарії квартира у Болгарії Посвідка на проживання в ЄС инвестиции нерухомість у Болгарії нерухомість Болгарії

 
Населяють дану чудесну країну наші брати- слов'яни, дуже гостинні й добродушні. Офіційна мова болгарська, належить до західнослов'янської групи, усі написи на кирилиці. Через 2-3 дня перебування й спілкування з болгарами, язикового бар'єра практично не залишається.

Болгарія розташовується в південно-східній Європі, на Балканському півострові. Займає площу близько 111 000 кв. км. На півночі Болгарія межує із Румунією, на заході з Югославією й Македонією, на півдні із Грецією ( близько 4-4,5 годин на автомобілі ) і Туреччиною ( близько 2-2,5 годин на автомобілі ), на сході Чорне море відокремлює її від Росії й України. Висота над рівнем моря в середньому 450 метрів. Тривалість державної границі 2245 км, у тому числі 686 км річкової й 378 км морської. Рельєф Болгарії різноманітний – рівнини й горбкуваті землі займають 70% суші, гори близько 30%. Найбільш високі гірські масиви – Рила (вершина Мусала – 2925 м), Пирин (вершина Вихрен – 2914 м) і Стара- Планина (вершина ім. Христо Ботева – 2376 м). Самою великою рівнинною області є Дунайська горбкувата рівнина. Для Чорноморського узбережжя Болгарії характерна велика пляжна смуга, що перемежовується стрімкими скелями. Головні ріки Болгарії – Дунай, Іскир, Тунджа, Маріца, Янтра. Болгарська курортна зона розкинулася на 378 км і засіяна просторими пляжами із дрібним золотавим піском.

 

нерухомість Болгарії

 

   

Прекрасний м'який клімат ( і на узбережжі й у горах ), середня температура в літній сезон ( а сезон триває з кінця квітня до кінця вересня ) + 28+30 С. Ну, а взимку на узбережжі, температура досить рідко опускається нижче 0 С.

Ну й, звичайно, не можливо не згадати про неперевершену комбінацію найкрасивіших гір і чистого моря. А безкрайні виноградники, дикоростучий інжир і маслинові дерева створюють неповторний романтичний настрій.

  нерухомість Болгарії
   
Ну й крім прекрасного природного клімату - звичайно ще більш прекрасний інвестиційний клімат!
   
При покупці нерухомості за кордоном постійно виникають питання - а скільки коштує обслуговування нерухомості в рік, які податки на нерухомість у Болгарії, скільки коштує електроенергія, вода, продукти харчування і т.д. Усі відповіді на ці, а також на інші питання, що найбільше часто задаються, Ви зможете знайти в нашому розділі F.A.Q.

Copyright 2007-2015 “Виател”

нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії
нерухомість Болгарії   Рейтинг@Mail.ru GOOGLE нерухомість Болгарії